ATR – naturalna alternatywa dla popularnych wypełniaczy

Oferta medycyny estetycznej i regeneracyjnej nieustannie się poszerza, a jej możliwości przechodzą najśmielsze oczekiwania zarówno lekarzy jak i pacjentek. Era syntetycznych wypełniaczy dobiega końca, a w laboratoriach na całym świecie trwają badania nad innowacyjnymi terapiami, które mają poprawiać kondycję skóry, zapewniając jej młody, promienny i zdrowy wygląd. Czy uwierzysz, że źródło piękna jest w Tobie? Dowodem, które potwierdzą te słowa, są zabiegi ATR, bazujące na potencjale naturalnego wypełniacza tkankowego, pozyskanego z Twojej krwi. 

Wypełniacz prosto z krwi

Chcesz wypełnić zmarszczki lub bruzdy oraz nadać skórze młodego, zdrowego wyglądu? Nie musisz już korzystać z syntetycznych wypełniaczy, które niosą za sobą ryzyko alergii oraz powikłań. Twoja własna krew jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby osiągnąć pożądane efekty w bezpieczny sposób i w krótkim czasie. 

Zabieg ATR to jedna z innowacyjnych terapii współczesnej medycyny regeneracyjnej. Cała procedura trwa niespełna 40 minut, a do jej przeprowadzenia potrzebna jest wyłącznie Twoja krew. Promienna skóra bez zmarszczek i zaczerwienień? To efekt, który mówi sam za siebie! 

Naturalnie piękna regeneracja

Aby skorzystać z możliwości, jakie dają zabiegi ATR, procedura rozpoczyna się od pobrania krwi do specjalnie zaprojektowanej probówki. W wyniku odwirowania krwi i ostudzenia materiału powstaje tzw. autologiczny wypełniacz tkankowy, który odpowiednio podany jest w stanie regenerować i stymulować skórę. 

Materiał regenerująco-stymulujący może być podawany w okolice twarzy oraz dłoni. Wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Przed rozpoczęciem zabiegu Twoje oczekiwania zostaną omówione z lekarzem, tak aby osiągnąć naturalne i zadowalające rezultaty. 

Możliwości wypełniacza pozyskiwanego z krwi są imponujące! Podczas zabiegów ATR można delikatnie wypełnić zmarszczki wokół ust czy oczu, ale również osiągnąć efekt wolumetrii twarzy. Właśnie dlatego ta innowacyjna terapia została stworzona z myślą o potrzebach Pacjentek w różnym wieku. 

Ponadto, podczas jednej wizyty można wypełnić kilka obszarów, a nawet połączyć kilka różnych terapii z zakresu medycyny estetycznej! 


Naturalne zabiegi z gwarancją bezpieczeństwa 

Chcesz spróbować regeneracji z wykorzystaniem naturalnego wypełniacza tkankowego? Zabiegi te są dostępne wyłącznie w sprawdzonych, certyfikowanych klinikach, pracujących na sprzęcie najwyższej jakości. Kliknij [tutaj] i znajdź gabinet, w którym wykonasz upragniony zabieg szybko, skutecznie i bezpiecznie. 

Zobacz też inne wpisy

Anti-aging

ATR – przełom w zabiegach anti-aging

Zdrowa, gładka i elastyczna skóra to marzenie każdej kobiety. Z biegiem czasu włókna kolagenowe zanikają, a na twarzy pojawiają się pierwsze oznaki upływających lat. Skóra